Zamknij

Nominacja dla firmy Karl Knauer do nagrody Pro Carton Award w kategorii „Public Voting”

Z ogromną przyjemnością informujemy, że we współpracy z firmą ZWILLING otrzymaliśmy nominację do prestiżowej nagrody Pro Carton Award. To bardzo cenione wyróżnienie jest wyrazem uznania dla wyjątkowych osiągnięć w dziedzinie opakowań kartonowych, a my z dumą prezentujemy nasze zupełnie nowe, wolne od plastiku rozwiązanie opakowaniowe dla całego asortymentu ostrzałek do noży ZWILLING.

Innowacyjne opakowanie składa się z dwóch elementów wykonanych w całości z kartonu z włókien pierwotnych z certyfikatem FSC, dzięki czemu w całości nadaje się do recyklingu jako makulatura. Poprzez rezygnację z plastiku ZWILLING oszczędza około 2,5 tony tworzyw sztucznych rocznie.

Wkładka, również wykonana z kartonu, utrzymuje ostrzałkę na miejscu, a obecne w opakowaniu wycięte okienko zapewnia optymalną widoczność produktu.

Opakowanie zachwyca nie tylko funkcjonalnością, ale także estetyką. Dzięki smukłemu kształtowi i możliwości dotknięcia produktu przez okienko, oferuje optymalną prezentację.

Wspólnie dajemy wyraz naszemu zaangażowaniu na rzecz zrównoważonego rozwoju i ochrony zasobów. Wesprzyj nas, głosując na nasze przyjazne dla środowiska rozwiązanie opakowaniowe i promuj lepszą przyszłość. Swój głos możesz oddać do 15 sierpnia 2023 r. pod poniższym linkiem: https://www.procarton.com/de/awards/european-carton-excellence-award/2023-2/public-vote/

Dziękujemy za wsparcie!

ZWILLING - Nominacje ProCarton
jpg (2 MB) jpg (2 MB) jpg (3 MB) jpg (3 MB) jpg (2 MB)
Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy