Zamknij

Praktyczny organizer biurowy 03 of firmy Karl Knauer

[Translate to Polnisch:] Praktischer Office Organizer 03 von Karl Knauer

Twój zrównoważony multitalent do biura – wielofunkcyjny organizer

 

Numer telefonu tutaj, ważna uwaga tam i krótka notatka dla kolegi – w codziennej pracy jest wiele sytuacji, w których szybko chwytamy po kartkę i długopis, aby zanotować coś ważnego lub zachować to na później.

W nowym, kompaktowym organizerze biurowym 03 od firmy Karl Knauer – specjalisty w dziedzinie materiałów reklamowych – jest pod ręką wszystko, co ułatwia pracę biurową: oprócz wkładu z kartkami, który podobnie jak całe pudełko został w całości wykonany z odnawialnego materiału, ten praktyczny zestaw zawiera dodatkowo popularne notesy samoprzylepne powerstikkies oraz zestaw markerów z kolorowymi paskami papieru, dzięki którym zaznaczanie fragmentów tekstu jest dziecinnie proste. Poręczne pudełko, które zmieści się na każdym, nawet niewielkim biurku, zapewnia miejsce na pisaki, linijki i inne przybory, co ułatwia utrzymanie porządku.

Jak (niemal) wszystkie artykuły reklamowe od firmy Karl Knauer, także nowy organizer biurowy 03 umożliwia personalizację i wykonanie nadruków w kolorach firmowych oraz umieszczenie na nim logo danego przedsiębiorstwa. Karton oraz notesy samoprzylepne wykonano z certyfikowanych materiałów, dzięki czemu są one ekologiczne i idealnie nadają się na prezent powitalny dla nowych pracowników, a także jako atrakcyjny podarunek dla klientów i gości odwiedzających targi.

[Translate to Polnisch:] Praktischer Office Organizer 03 von Karl Knauer
Praktyczny organizer biurowy 03 of firmy Karl Knauer
jpg (2 MB)
Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy