Zamknij

Warto o tym przeczytać

Zakładka do książek z zestawem znaczników

Warto o tym przeczytać

 

Czytanie rozwija, nie ma co do tego wątpliwości. Ale czy wiesz, że istnieje różnica między przyswajaniem informacji z drukowanej książki, magazynu czy katalogu, a przyswajaniem ich z wersji cyfrowych?

Według amerykańskich badań znacznie dłużej i dokładniej pamiętamy treści, które czytamy w formie papierowej, a nie na tablecie czy laptopie. Wynika to między innymi z faktu, że podczas czytania treści drukowanych z reguły jesteśmy bardziej skoncentrowani i nie rozpraszają nas na przykład przychodzące maile.

Jest to spowodowane także tym, że na druku możemy sobie zaznaczyć ważniejsze fragmenty tekstu, aby w każdej chwili móc do nich wrócić. Wszędzie tam, gdzie jest coś do zapamiętania lub zaznaczenia – w sytuacjach zawodowych, a także w szkole, na studiach czy w życiu prywatnym: ułatwi nam to praktyczna zakładka, dostępna teraz w ofercie specjalisty w dziedzinie artykułów reklamowych, firmy Karl Knauer ze Szwarcwaldu. Dzięki klapce zakładkę można wygodnie i stabilnie umieścić na górze strony, aby wskazywała, w którym momencie skończono czytać. Dodatkowo ważne fragmenty tekstu można zaznaczać dołączonymi do zakładki znacznikami papierowymi. Podobnie jak sama zakładka, która może służyć także jako linijka, również te małe kolorowe paski papieru wykonane są z odnawialnego materiału. W przeciwieństwie do tradycyjnych znaczników z folii z tworzywa sztucznego, po papierowych znacznikach można pisać zwykłymi długopisami. Istnieje także możliwość dobrania ich kolorystyki zgodnie z identyfikacją wizualną firmy. Zakładka z zestawem znaczników, które stanowią atrakcyjną powierzchnię reklamową po obu stronach, to idealny prezent reklamowy dla przedsiębiorstw, których grupy docelowe regularnie korzystają z książek (specjalistycznych) w swojej pracy, w szkole czy na studiach, aby być stale na bieżąco.

Zakładka do książek z zestawem znaczników
Zakładka do książek z zestawem znaczników
jpg (347 KB)
Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy