Zamknij
Imponująco inaczej

Twój producent opakowań uszlachetnionych i materiałów reklamowych

Zyskaj dzięki najlepszym opakowaniom w punkcie sprzedaży: firma Karl Knauer zalicza się do wiodących producentów opakowań uszlachetnionych w Niemczech. Ponad 80 lat doświadczenia, świadomość jakości i duch innowacji to zaplecze, dzięki któremu projektujemy i produkujemy opakowania jak pudełka z kartonu lub tektury falistej, opakowania ozdobne, materiały reklamowe do notatek oraz automaty pakujące. Nasze rozwiązania są indywidualnie dostosowane do Twojego produktu i marki, stanowiąc imponującą część Twojego sukcesu. Staramy się być partnerem dostępnym i zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Oferujemy automaty pakujące

Wszędzie tam, gdzie poszukiwane są rozwiązania specjalne, nasz dział budowy maszyn sprawdzi się doskonale. Jako producent opakowań wiemy bowiem z codziennego doświadczenia, jakie kryteria powinny spełniać urządzenia do pakowania i procesy pakowania. Doświadczenie to wykorzystujemy także przy projektowaniu, modyfikacji oraz konstrukcji automatów pakujących. Przynosi to korzyści zarówno nam, jak i naszym klientom, którzy używają naszych automatów pakujących. .

Jesteśmy Twoim partnerem w zakresie indywidualnych rozwiązań opakowaniowych

Jako doświadczony producent opakowań jesteśmy przekonani: każdy produkt i każda marka zasługuje na indywidualne opakowanie. Nie tylko bowiem Twoje marki, ale także każda branża ma specyficzne wymagania. Czy to klasyczne pudełka składane, karty blistrowe, opakowania wysyłkowe czy stojaki reklamowe i tacki – stworzymy dla Ciebie spektakularny wizerunek marki.

Blask dla Twojej marki

Twój ekspert w zakresie produkcji i uszlachetnienia

Projektując i produkując opakowania uszlachetnione oraz materiały reklamowe, jesteśmy aktywnymi świadkami Twojego sukcesu na rynku – dzięki jedynej w swoim rodzaju różnorodności, niemal nieograniczonym możliwościom i ofercie adresowanej praktycznie do wszystkich branż. Pudełka składane, opakowania z tektury falistej, karty blistrowe, opakowania prezentowe, materiały reklamowe lub mailingi. Na życzenie uszlachetnimy każde opakowanie. Nasze techniki uszlachetniania obejmują powłoki lakieru, tłoczenia wklęsłe, reliefowe lub hot-stamping, a także indywidualne wykroje, kaszerunki, aplikacje oraz spektakularną integrację światła.

 

Tannenwald
0
pracowników
0
powierzchni produkcyjnej
0 %
zrównoważonego podejścia
0
założenie
0 +
międzynarodowych wyróżnień
0
lokalizacje w Europie
Aktualności

Nowości Karl Knauer

Serdecznie zapraszamy do naszego działu informacji: jako producent opakowań, artykułów reklamowych i automatów pakujących udostępniamy tutaj oprócz komunikatów prasowych i informacji dotyczących imprez także aktualności z branży opakowań i artykułów reklamowych.

Kariera

Nadaj kształt przyszłości: Twojej i naszej

Studium und Ausbildung bei Karl Knauer
Wyróżnienia

The winner is: Karl Knauer

Jako producent opakowań uszlachetnionych regularnie zdobywamy renomowane nagrody. Niezwykłe rozwiązania w zakresie opakowań, indywidualne materiały reklamowe czy też nasze zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju zostały wyróżnione w kraju i za granicą.

 

[Translate to Polnisch:]
Opakowanie piwa premium Stella Artois zdobywa nagrodę German Design Award

Złota nagroda iF Design Award za innowacyjne opakowanie piwa

[Translate to Polnisch:]
Srebro w kategorii "Firma szkoleniowa roku

Zrównoważona koncepcja ogólna zdobywa dwie nagrody PSI

Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy