Zamknij
Imponująco inaczej

Twój producent opakowań uszlachetnionych i materiałów reklamowych

Zyskaj dzięki najlepszym opakowaniom w punkcie sprzedaży: firma Karl Knauer zalicza się do wiodących producentów opakowań uszlachetnionych w Niemczech. Ponad 80 lat doświadczenia, świadomość jakości i duch innowacji to zaplecze, dzięki któremu projektujemy i produkujemy opakowania jak pudełka z kartonu lub tektury falistej, opakowania ozdobne, materiały reklamowe do notatek oraz automaty pakujące. Nasze rozwiązania są indywidualnie dostosowane do Twojego produktu i marki, stanowiąc imponującą część Twojego sukcesu. Staramy się być partnerem dostępnym i zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

Blask dla Twojej marki

Twój ekspert w zakresie produkcji i uszlachetnienia

Projektując i produkując opakowania uszlachetnione oraz materiały reklamowe, jesteśmy aktywnymi świadkami Twojego sukcesu na rynku – dzięki jedynej w swoim rodzaju różnorodności, niemal nieograniczonym możliwościom i ofercie adresowanej praktycznie do wszystkich branż. Pudełka składane, opakowania z tektury falistej, karty blistrowe, opakowania prezentowe, materiały reklamowe lub mailingi. Na życzenie uszlachetnimy każde opakowanie. Nasze techniki uszlachetniania obejmują powłoki lakieru, tłoczenia wklęsłe, reliefowe lub hot-stamping, a także indywidualne wykroje, kaszerunki, aplikacje oraz spektakularną integrację światła.

 

Tannenwald
0
pracowników
0
powierzchni produkcyjnej
0 %
zrównoważonego podejścia
0
założenie
0 +
międzynarodowych wyróżnień
0
lokalizacje w Europie
Aktualności

Nowości Karl Knauer

Serdecznie witamy w naszym serwisie informacyjnym: w tym miejscu znajdziesz komunikaty prasowe, informacje o wydarzeniach, aktualności z produkcji itd.

 

Kariera

Nadaj kształt przyszłości: Twojej i naszej

Studium und Ausbildung bei Karl Knauer
Wyróżnienia

The winner is: Karl Knauer

Jako producent opakowań uszlachetnionych regularnie zdobywamy renomowane nagrody. Niezwykłe rozwiązania w zakresie opakowań, indywidualne materiały reklamowe czy też nasze zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju zostały wyróżnione w kraju i za granicą.

 

Deutscher Verpackungspreis za opakowanie szczoteczki do zębów bez zawartości plastiku

WorldStar Packaging Award za opakowanie kosmetyków ASAHEGO

Złota nagroda Deutscher Verpackungspreis 2020
Złota nagroda Deutscher Verpackungspreis za opakowanie kosmetyków ASAHEGO

Zrównoważona koncepcja ogólna zdobywa dwie nagrody PSI

Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy